Linia szczególnie rekomendowana dla skór wymagających celowanej i długofalowej pielęgnacji przywracającej prawidłowe funkcje skóry i poprawiające komfort życia. Niepowtarzalny mechanizm działania opiera się na neuroregulacji komunikacji międzykomórkowej i mikrobiomu skóry.
Olej konopny wykazuje działanie przeciwzapalne, zmniejsza TEWL, łagodzi podrażnienia i przyspiesza gojenie. Olej z maku nawilża, odżywia oraz odbudowuje płaszcz lipidowy. Kannabidiol (CBD®) naśladuje działanie naturalnie występujących w ludzkim organizmie endokannabinoidów, które działają przeciwzapalnie, przeciwbólowo i gojąco. Opatentowana substancja – Cebidiol™ to rewolucja w produktach z CBD®. Dzięki wielowarstwowym sferom, składnik ten jest stabilny i stopniowo uwalnianiany w skórze przez cały dzień. Oleje z konopi i maku w wysokich stężeniach to źródło nieocenionych NNKT, które naprawiają płaszcz hydrolipidowy oraz działają przeciwzapalnie

“Pełna blasku i zdrowa cera nie jest przywilejem młodego wieku. Dojrzałość to samoakceptacja, pewność siebie i świadomość swoich potrzeb. Jedną z nich jest pielęgnacja, niwelowanie niedoskonałości skóry i przedłużenie jej witalności.”

Dr n.med. Kinga Burda-Malarz

Wskazania do NEURO CANNABIS® THERAPY

» skóra zestresowana, dysfunkcyjna i ze schorzeniami dermatologicznymi
» zabiegi onkokosmetyczne
» skóra ekstremalnie sucha, AZS, łuszczyca
» skóra wymagająca regeneracji